Wilczyńska, Karolina (1973- ).

Miłość według przepisu, czyli Słodko-gorzkie cappuccino / Słodko-gorzkie cappuccino Karolina Wilczyńska. - Poznań : Filia, 2019. - 323 strony : 20 cm. - Kawiarenka za rogiem / cz. 2 . - Kawiarenka za rogiem / cz. 2 .

Stanowi część 2. cyklu, część 1. pt.: Życie na zamówienie, czyli Espresso z cukrem.

Zapraszamy do „Kawiarenki za rogiem”! Pięknej opowieści pełnej miłości, ważnych życiowych problemów i małych sekretów!

W „Kawiarence za rogiem” rozwija się ukrywana miłość. Tymon wydaje się być idealnym partnerem, a Miłka wreszcie z radością wita każdy dzień. Jednak nieoczekiwane pojawienie się Wiktorii jest początkiem serii wydarzeń, które mogą popsuć tę idyllę. Jaki jest prawdziwy powód jej wizyty? Czy bohaterom „Kawiarenki” uda się kolejny raz wyjść cało z opresji?

Nieoczekiwane zwroty akcji, mnóstwo emocji, trudne wybory i ukrywane sekrety, to wszystko znajdziecie w nowej powieści Karoliny Wilczyńskiej!

źródło opisu: materiały Wydawnictwa

9788380756915


Kawiarnie i cukiernie


Busko-Zdrój (woj. świętokrzyskie)


Powieść obyczajowa

821.162.1-3

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie biblioteka-komorow.pl wykorzystują pliki "cookies" Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej >>>

Powered by Koha