McCoy, Sarah (1980- ).

Maryla z Zielonego Wzgórza / Tytuł oryginału: Marilla of Green Gables, 2018 Sarah McCoy ; z angielskiego przełożyła Hanna Kulczycka-Tonderska. - Warszawa : Świat Książki Wydawnictwo, 2020. - 445, [1] strona ; 22 cm.

Prequel powieści pt.: Ania z Zielonego Wzgórza L. M. Montgomery.

Niezwykła, płynąca prosto z serca powieść dla miłośniczek serii Ania z Zielonego Wzgórza oraz mistrzowskiego pióra Sarah McCoy. Kreśli obraz codziennego życia mieszkańców Wyspy Świętego Edwarda w okresie, zanim przybyła tam Ania.

Każdy z nas na pewno pamięta Anię z Zielonego Wzgórza i jej przygody od momentu, kiedy w roku 1876 przybyła na farmę rodzeństwa Maryli i Mateusza Cuthbertów. Niejednemu z Was, drodzy Czytelnicy, przemknęły przez myśl pytania, dlaczego właściwie Maryla i jej brat pozostali samotni do końca życia? Co zaważyło na podjęciu takiej, a nie innej decyzji? Czy spowodował to splot niesprzyjających okoliczności, czy ich własne wybory? Dlaczego jako starsi ludzie wciąż mieszkali razem i wspólnie prowadzili gospodarstwo?

źródło opisu: materiały Wydawnictwa

9788381392204


Dojrzewanie
Dziewczęta
Miłość
Przyjaźń
Śmierć bliskiej osoby
Wybory życiowe


Avonlea (Kanada ; miasto fikcyjne)


Powieść obyczajowa

821.111(73)-3

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie biblioteka-komorow.pl wykorzystują pliki "cookies" Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej >>>

Powered by Koha