James, Eloisa.

Zbyt szalony na męża / Tytuł oryginału: Too wilde to wed Eloisa James ; przekład Agnieszka Kowalska. - Wydanie I. - Warszawa : Amber, 2019. - 334, [1] strona ; 21 cm. - Zakochani do szaleństwa / Romans Historyczny / Amber . - Romans Historyczny - Amber Zakochani do szaleństwa / .

Tytuł oryginału cyklu: The wildes of Lindow Castle. Stanowi t. 2 cyklu, t. 1 pt.: Zakochani do szaleństwa.

Przystojny i zawadiacki dziedzic książęcego tytułu lord Roland Northbridge wyjechał z Anglii dwa lata temu, porzucony na przyjęciu zaręczynowym przez pannę Dianę Belgrave. Po powrocie North zastaje Dianę w rodzinnym zamku, gdzie pracuje jako guwernantka jego młodszego rodzeństwa. Zdziwiony odkrywa, że w Lindow Castle otacza go zła sława: w eleganckim towarzystwie panuje opinia, że jest zbyt szalony, by nadawał się na męża.
North daje jasno do zrozumienia, że mimo skandalu wciąż pragnie Diany i gotów jest podjąć każde ryzyko, by ją zdobyć. Teraz jest już zaprawionym w bojach wojownikiem – a bitwę o serce swej damy postanowił wygrać. Diana stoczyć musi trudną walkę, by nie stracić głowy dla mężczyzny, którego wciąż przecież nie zamierza poślubić.


źródło opisu: Amber

9788324170371


Arystokracja
Książęta i księżne


Powieść
Romans historyczny

821.111(73)-3

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie biblioteka-komorow.pl wykorzystują pliki "cookies" Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej >>>

Powered by Koha